Yılbaşında Star Sensin

Göz alıcı aksesuarlar 

Sizi partinin yıldızı yapacak önemli unsurların başında geliyor takılar,takılar yardımı ile kıyafetinizi patlatabilirsiniz.

İnci Küpeler : Çok zarif ve bir o kadar göz alıcı bir seçim olan inci küpeler sizi çok şık gösterecek,çeşit çeşit seçenek mevcut,ama en güzeli minik olanlar.

Işıltılı Küpeler ve Kolyeler : Güzelliğinize güzellik katacak olan bir diğer aksesuarlar ışıltılı olanlardır kuşkusuz, zikron taşlar ile süslenmiş kolye ve küpe takımı kıyafetinizi çok şık gösterecek,sizi bir yıldıza dönüştürecektir.

Gümüş Bileklikler : Kıyafetinizin olmaz ise olmaz bir başka parçası gümüş künyeler,gümüş bileklikle,hem bileğinizi çok zarif gösterecek hemde sizi daha havalı gösterecektir.

Göz alıcı kıyafetler

Derin yırtmaca sahip uzun elbise : Bacaklarınızı ön plana çıkarıp sizi daha kadınsı gösterecek,harika derin yırtmaca sahip olan düz bir ren elbise tercih edebilirsiniz,sizi partinin yıldızına dönüştürecek harika bir seçim.

Süper mini etek ve bluz : Eğer iddialı olmayı seviyor iseniz bu kombin tam size göre,siyah,beyaz,bordo gibi renkler tercih edebilirsiniz

Vücuda tam oturan tulumlar : Dar kıyafetler her zaman daha çekici görünmenizi sağlar,vücuda tam oturan deri parlak bir tulum tercih edebilirsiniz.

Tüy detayı olan kazaklar ve deri tayt : Hem çok şık hem çok rahat hemde çok feminen, tüy detaylar her zaman partiye uygun kıyafetler arasındadır,sizi çok şık gösterecektir

Parfüm seçimi

Parfüm seçimi oldukça önemli bir konudur,çünkü ilk baş ortama girildiğinde burnumuza çarpan ilk parfüm kokusu olur,odunsu ve kış kokularını tercih etmelisiniz,yaz kokuları ortama uyum sağlamayacaktır,odunsu ve baharat kokuları kışa en uygun kokulardır.

Makyaj

Kusursuz bir makyaj sizi adeta bir prensese çevirir,koyu tonlarda kıyafet tercihi yaptı iseniz açık renk bir makyaj ile nötr bir hale getirebilirsiniz,açık renk kıyafetler tercih etti iseniz koyu renk bir makyaj tercih edebilirsiniz.

Ayakkabı seçimi

Düz renk ayakkabılar tercih edin,düz renk ayakkabılar koyu,açık tüm kıyafetler ile kombinlenebilir.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478