Aşk’da Boğa Burcu Kadını ve Erkeği

Boğa Burcu Kadını Sevgili Olarak Nasıldır?

Boğa burcu kadını, sevgilisine karşı biraz tutuk davranmaktadır, bu burca dahil olan kadından büyük jest veya organizasyonlar beklemeniz boşunadır. Size erkek olarak çok iş düşmektedir, boğa kadını erkeğinden sürpriz ve organizasyon bekler ancak o zor bir kadındır.

Boğa kadını, insanları dinlemeyi sever dolayısıyla ona rahatsız olduğunuz konuları anlatabilir ve bu konuları ona öğreterek çözüm yolları bulabilirsiniz, karalanmamış bir defter gibidir bu konuda sizler ne yazarsanız o mantıklı geliyorsa kabul edecek ve öyle davranmaya çalışacaktır. Partner olarak çok zor birisidir, tüm sorumluluğu karşı tarafa bırakır, garanticidir ve gerçekçidir. İlişkide romantik değildir.

Boğa Burcu Erkeği Sevgili Olarak Nasıldır?

Boğa burcu erkeği, sakin yapıda bir insandır, güzelliğe düşkündür. Ona sevginizi göstermek için sert yöntemler ve karışık işler denerseniz sonuçsuz kalacaksınızdır. Onun için sevgi rahat ve huzur demektir. Objektif bir erkektir ve sizinle paylaşımlarda bulunmaktan hoşlanır. Anlattığınız şeyleri ilgiyle dinleyecek ve yorumlar katacaktır.

Boğa erkeği, eve bağlı bir erkektir ve zamanının çoğunu evde geçirmeyi sever bu yüzden evde film izlemek gibi rahat eğlenceler yapabileceksinizdir, uçuk partiler ve mekanlar ona göre değildir. Ev rahatlığını hiçbir şeye değişmez. İlişkinizde romantik yemekler, hoş sohbetler uzun yıllar olacaktır. Onun için huzur ön plandadır bu yüzden huzuru bozmak istemeyecek dolayısıyla sorunsuz bir birliktelik yaşayabileceksinizdir.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478