Astral Seyahat Nedir? Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

Astral Seyahat Nedir?

Yüzyıllar öncesine dayanan ruhsal uğraşıdır,fiziksel bedeni geride bırakıp ruhsal bedenin gitmek istenilen yere gitmesi ve tekrardan bedene geri dönmek anlamı gelir.

Astral seyahat Nasıl Yapılır?

Öncelikle bir meditasyon çalışması yapılmalı,beden sakinleştirilmeli ve stresten arındırılmalıdır.Sonrasında sırt üstü yatağa uzanmalı,bacaklar ve kollar omuz geniş açılmalı,gözleri kapatarak sadece karanlığa odaklanıyoruz.Herhangi bir huzursuzluk anında gözleri açmamak gerekmektedir.
En az 10 dk kadar bu pozisyonda bekledikten sonra kendimizi hayal gücümüze bırakarak bir yerde hayal ediyor ve o an orada her ne var her şeyi görüyor ve duyu organlarımızla hissedebildiğimizi hayal ediyoruz.
Bundan sonrasında birtakım çekilmeler meydana gelecek uçuyor gibi veya yatak altınızdan kayıyor gibi hissedilebilir o an astral bedene geçiş yapmaktasınız ve beden sizi uyandırmak için elinden geleni yapacaktır o an daha da sakinleşmeniz, gevşemeniz gerekir. Astral bedende iken gitmek istediğiniz her yere istediğiniz şekilde gidebilir istediğiniz ne var ise yapabilirsiniz.

Astral Seyahat Denerken Yapılan Hatalar Nelerdir?

Astral seyahat yapmayı düşündüğünüz günlerde hafif yemekler tüketmeli,alkol,sigara,kahve alınmamalıdır bunların aksine yutkunma problemi ve vücudun beklenmedik tepkileri ortaya çıkabilir. Astral seyahat yapacağınız zaman en 4 saat öncesinden vücudu hazırlamak gerekir.
Diğer bir hata odaklanma sorunudur,hayal edilen yeri yeterince hissedememektir. Kendinizi nerede hissediyorsanız o yerin sıcaklığını,bulunan eşyalara dokunduğunuzu ve nasıl koktuğunu hissetmelisiniz.
İnanç sorunu da astral seyahate engeldir,defalarca deneyip çıkamamak olası bir ihtimaldir ve bunun sonucunda astral seyahat varlığına olan inancı kaybetmek yapılan en büyük hatalardan biridir.

Astral Seyahat Meditasyonu Ve Çıkış Tekniği;

Taç çakramızda başımızın üzerinde beyaz bir ışık topu hayal ediyor önce 3. gözümüze iniyor ve orayı aydınlatıyor sonrasında boğaz çakramıza iniyor orayı aydınlatıyor,kalp çakramıza iniyor ve aktive ediyor,karın bölgemize iniyor ve aydınlatarak aktive ediyor,sakra ve kök hücreyi de aktive ettikten sonra ayak parmak uçlarımıza kadar bembeyaz parlak bir ışığın yerden akıp gittiğini hayal ediyoruz.
İki kaşımızın arasına odaklanıyor ve gözler kapalı iken 3.gözümüzdeki ışığı ve o ışığın bizi izlediğini ve ayrıntılarıyla bize baktığını
hissediyoruz,sonrasında kendimizi o ışığın yerine koyuyor ve bulunduğumuz yerde gezindiğimizi çevremizi süzdüğümüzü hissediyoruz.
Nerede ne detay var ise ayrıntılarıyla düşünüyor ve hissediyoruz.Bedenimizin hafiflediğini ve bulunduğumuz konumdan uzaklaştığımızı hissediyoruz ve her ne olursa olsun korkuya kapılmamalı olabildiğince bedenimizi rahat bırakmalıyız.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478