2020 Netflix Dizileri: 2020 Yılının En Kaliteli Netflix Dizileri

2020 yılında sizleri etkisi altına alacak, birbirinden kaliteli Netflix dizilerini paylaşmak istedim. 2020’de hangi Netflix dizileri izleyicilerle buluşacak? İşte 2020 Netflix dizileri listemiz sizlerle.

Alice in Borderland

Dünyaca ünlü Japon karikatürist Haro Aso tarafından çizimi yapılan, bir çok dergide yayınlanıp popüler olan Alice in Borderland, 2020’de Netflix’de izleyicilerle buluşacak. Anime hayranlarının Alice in Borderland isimli yeni Netflix dizisine yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. 2020 Netflix dizileri listemizin ilk sırasında bu diziye yer vermek istedim. İzleyen herkesin beğeneceğini umuyorum.

Age of Samurai: Battle for Japan

Çok eski zamanlarda görev almış, Date Masamune isimli Japon samurayın hayatını anlatmayı amaçlayan bir dizi olacak, Age of Samurai: Battle for Japan isimli bu dizi. Samuray dizilerini sevenler için Netflix 2020 dizileri listesinde yer vermek istedim. 2020 Netflix dizileri arasından ne kadar beğeni alacak, ilgi görecek göreceğiz.

AJ and the Queen

Amerika’nın her yerini gezen, ayak basmadık yer bırakmayan RuPaul ve henüz 10 yaşında ki maceracı arkadaşını konu alan bu dizi yoğun ilgi görecek gibi. AJ and the Queen isimli bu dizi kesinlikle 2020 Netflix dizileri listemize girmeliydi. 10 Ocak tarihinde izleyicilerle buluşacak olan bu 2020 Netflix dizisine benim güvenim tam. Umarım sizlerde izledikten sonra beğenirsiniz.

Firefly Lane

Toplam 10 bölümden oluşacağı söylenen, iki yakın arkadaşın ihanet sebebiyle aralarının bozulduğunu, ilişkilerinin tamamen kopma noktasına geldiğini konu alan bir dizi olması bekleniyor. 2020 Netflix dizileri listesine eklemek istedim. Bence güzel, sürükleyici bir dizi olacak. Bakalım izledikten sonra sizlerin Firefly Lane isimli bu 2020 Netflix dizisine yorumlarınız neler olacak.

Go! Go! Cory Carson

2020 Netflix dizileri konulu bir yazıyı çocukları es geçerek sonlandırmak olmazdı! 2020 yılında Netflix çocukları unutmadı. Birbirinden tatlı, birbirinden komik arabaların gün içerisinde yaşadıklarını konu alacak Go! Go! Cory Carson isimli bu animasyon dizisi. Bakalım özellikle küçük izleyicilerin 2020 Netflix dizileri listesinde yer alan bu diziye tepkisi ve yorumu ne olacak. Kesinlikle beğeneceklerdir fakat aceleci olmamakta yarar var.

2020 Netflix dizileri konulu bu yazıda sizlerle en beğenilecek, içeriğiyle sizleri etkisi altına alacak dizileri paylaştım. 2020’de Netflix’de hangi diziler olacak sorusuna da böylelikle güzel bir yanıt vermiş oldum. Umarım sizlerde izlemeye başladıktan sonra beğenirsiniz.

Hoşça kalın 🙂

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478