Etkili Yazım Dili

Etkili bir şekilde nasıl yazılır?

Etkileyici yazı yazmak istiyor isek yazacağımız konu hakkında bol bol araştırma yapmalıyız,konu hakkında bulduğumuz tüm kaynakları okumalıyız,not tutma alışkanlığı edinmeliyiz.

Etkileyici metin nasıl hazırlanır?

Yazacağımız konu hakkında detaylı bilgiye sahip olduğumuzdan emin olduktan sonra yazma işlemine geçmeliyiz,kalabalık cümlelerden ve kendini çok fazla tekrar eden cümlelerden kaçınmalıyız,akıcı ve temiz bir dil kullanmalıyız,açıklayıcı ve net olmamız gerekmektedir.Yazıda mutlaka giriş,gelişme ve sonuç kuralına uymamız gerekmektedir,noktalama işaretlerini yerinde kullanmak çok önemli bu yazının daha akıcı,daha okunaklı,daha temiz olmasını sağlar.

Yazının ideal uzunluğu kaç kelimeden oluşmalıdır?

Yazının ideal uzunluğu 1.500-2.000 kelimedir,daha fazlası yazının sıkıcı olmasına neden olmaktadır,sıkıcı ve uzun yazıları kimse okumak istemez,yazının sonunda kaç kelime yazdığınızı hesaplamak sizin için yararlı olacaktır,bunun için çeşitli siteler mevcuttur.

Etkili bir şekilde yazı yazarak para kazanmak mümkün mü?

Etkili bir şekilde yazı yazarak kaleminizi paraya dönüştürmek mümkündür.Makale yazarak kelimelerinizi paraya çevirebilirsiniz,makale yazmak sanıldığı kadar zor bir işlem değildir. Makale yazmanın kesin ve net kuralları vardır kurallara düzgün bir şekilde uyar iseniz milyarlarca para kazanma imkanınız var.

Makale yazar iken hangi kurallara uymak zorunludur?

Makalenin birinci ve değişmez kuralı özgün içerik üretmek,özgün olmayan içerik sizi tekrara düşüreceği için para kazanma olasılığınız oldukça düşüktür,kelimeleri düzgün,akıcı,noktalama işaretlerine uyarak yazmak zorundasınız aksi taktirde yazdığınız siteden ödeme ve okunma sayısı alamazsınız.Kabul görmüş makale uzunluğu 3.000 kelimedir 3.000 kelimenin ortasında yazmaya çalışın.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478