Telepati İle İstekleri Karşı Tarafa İletmek / Telepati İle Hayallerine Ulaş!

Telepati nedir?

Duyu organlarını kullanmadan his odaklı sinyaller göndererek iki kişi arasında kurulan ruhsal iletişimdir,kelime anlamı olarak uzaktan hisler ve düşünce anlamına gelen telepati insan doğasının bir parçası olup aslında farkında olmadan bilinçsiz bir şekilde bilinçaltımızda yatan bir çok düşünceyi insanlara yollayabilmekteyiz. Bazen şaşırtıcı tesadüfler şeklinde dikkatimizi çeker mırıldanmakta olduğumuz şarkının radyoda çalmaya başlaması veya aklınıza gelen kişiyle yolda karşılaşmak gibi telepati yaptığımız anlar başımıza gelir ve tesadüf sanıp pek de önemsemeyiz,hepimizde az ya da çok ortaya çıkan telepatinin düzenli çalışma sonucu gelişmesini sağlayabiliriz.

Telepati nasıl yapılır?

Telepati yapılacak kişi tanıdığımız biri olmalı,bizim bilgilerimizin karşı tarafta işlenmiş olması gerekmektedir çünkü bize ait bir görüntü veya düşünceye sahip olduğu takdirde yüksek başarılı bir telepati ile karşılaşılır.Telepati düşüncesel bir işlem olduğu için zihni sakinleştirmek ve karşı tarafa düşüncelerimiz eleyip aktarılmalıdır.Telepati için adımlar şu şekildedir;
-içimizden defalarca ben düşüncelerimi susturacağım demeli buna inandığım zaman gözleri kapatıp alfa moduna geçmeliyiz.
-kollar iki yana açılır,kafa yukarı doğru bakar,gözler kapatılır,ayaklar omuz genişliğinde açılır ve bu şekilde beklerken evrenin merkezinde olduğunuzu hayal edin,evrenin merkezi sizin hayal gücünüze kalmış bir durumdur.
-bu şekilde beklerken telepati uygulayacağımız kişiyi düşünüyor ve göndereceğimiz mesajı seçip ona söylediğimizi hayal ediyoruz.

Telepati kalabalık ortamlarda da uygulanabileceği gibi kalabalık ortamlar telepatik alıştırmaları denemek için bilinenin aksine mükemmel yerlerdir.Sadece o an orada bulunan kişiye ve göndermek isteğiniz mesaja odaklanmanız yeterli olacaktır.
Telepatik iletişim yaşayan bir kişiyle de,öte aleme geçmiş bir varlıkla da hatta hayvanlar ve bitkilerle de yapılabilmektedir.
Sadece olumlu yönde yapılması gerekir ve karşıdaki insanı kendi iradesinin aksi yönde yönlendirmek için herhangi bir teknik uygulanmamalıdır.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478