Son zamanların popüler internet dizisi; Atiye

Son zamanlar internet dizileri yaygınlaştıkça televizyon için yapılan diziler kadar artık internete de diziler yapılmaya başladı.Netflix platformu 2019 yılında dizi arşivine Atiye adlı diziyi ekledi.

Platform olsun, dizi senaristi olsun bu diziye çok önem vermişler ki sürekli reklamlar yaptılar ve bu sayede insanlar merak etti. İnsanlar izledikçe çevresine söyleyerek popüler olmasına yardımcı oldular.

Atiye’nin konusu nedir?

Aile ve sevgilisiyle sade bir yaşam süren Atiye ressamlık yapmaktadır. Atiye çıktığı kişisel yolculukla birlikte kendini Göbeklitepe de bulur. Burada yaptığı kazılarla birlikte semboller buldukça kendini geçmişi ile sorgulamaya çalıştığı hayatını anlatmaktadır.

Atiye’de hangi oyuncular oynuyor?

Dizinin baş kahramanı olan Atiye’yi Beren Saat, Mehmet Günsür oynamıştır.

Atiye 2. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix ilk başta 8 bölümden oluşan tek sezonluk olarak ayarlamış olsa da insanlar Atiye dizisini merak edip izlediği için 2. sezonu izlenme oranına göre çekeceğini açıkladı.

Dizide Atiye geçmiş ile gelecek hayatlarını sorguladığından kötü sahneler olduğundan birçok insan korktu, sevdiği insanlara bu diziyi tavsiye ettiğinde korkunç olaylarla karşılaşabileceğini söylüyorlar.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478