Dünyada popüler olarak tanınan fast food zinciri markasının şok edici ve mide bulandırıcı görüntüleri ortaya çıktı!!

Dünyada popülerleşmiş bir markanın bu tarz bir görüntüsünün ifşa olması ve bu görüntüye neden olan çalışanlarının olması gerçekten şirket adına büyük bir risk. Dünyada bir çok yemek kültürünün dışında bir kültür daha vardır aslında. O da dışarıda ki yemekler. Dışarıda yemek yemek deyince çoğunluğumuzun aklına genellikle aperatif olarak ne kadar sağlıksız olduklarını bilsek de fast food gelir. Fast food kültürü geçmişten günümüze bir çok alanda kendini, alanını genişleterek bizi içten içe tamamen çepeçevre sarmıştır.

Fast food çeşitlerinin sağlıksız ürünler olduğunu elbette ki biliyoruz ve farkındayız. Fakat bu olay öyle bir şey ki zaten sağlıksız olan bir gıdayı iğrençliğe dönüştürmekte.

Bu iğrenç olay restorant çıkışında, bir müşterileri tarafından farkedilip objektiflere yakalanmasıyla ortaya çıkmıştır.

Bu iğrenç görüntüler müşteri tarafından hem sosyal medya da yayılmış hem de şirket yetkililerine görüntüleri çeken müşteri tarafından ulaştırılmıştır. Şirket yetkilileri ise müşterisine onlara ulaşıp haber verdikleri için teşekkür etmiş ve olayla ilgili mağaza hakkında soruşturma başlattıklarını belirtmişlerdir.

Bu markanın ülkemizde de şubeleri var ve zaten sağlıksız olan fast food çeşitlerini ülkemiz koşullarında daha hijyenik ortamlarda hazırlandığını hiç sanmıyorum. Bu olaydan bir ders çıkarmalı ve acilen fast food restorantlarının denetimleri arttırılmalı ve olağan dışı bir durumla karşılaşıldığında ağır cezalar ve yaptırımlar uygulanmalıdır.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478