Youtube Para Kazanma Açma Yöntemi

Youtube Para Kazanma Açma Yöntemi! - PROGRAMSIZ

Youtube bildiğiniz üzere para kazanma özelliğini şartlı bir hale getirerek zorlaştırdı.Bu da küçük çaplı kanalların para kazanması önünde büyük bir engel.Ben de bu yazımda sizlere Youtube para kazanmasını açmanın kolay yollarını göstereceğim.

  • Öncelikle bu yöntemler tamamiyle legal yöntemlerdir.İllegal değildirler.

 

Ucuz Youtube İzlenmesi Satın Almak ( Organik )

Bildiğiniz üzere youtube izlenmesi satan bazı yerler bulunmakta ve bunlar videoları sonuna kadar izletme garantisi veriyorlar.Bunlardan satın alarak hem abone kazanabilir hem de izlenme kazanabilirsiniz.Zaten para kazanmanın açılabilmesi için 4000 saat izlenme ve 1000 abone gerek.

Youtube Gruplarına Kayıt Olarak

Youtube gruplarına kayıt olarak karşılıklı yardımlaşma ile videolarınızı izleyebilir ve toplu abone olabilirsiniz.Bu yöntemle 3 ayda kanalımın para kazanmasını açmıştım.

Reklam Vererek

Reklam vererek de kolaylıkla para kazanmasını açabilirsiniz.Ama vereceğiniz reklam ilgi çekici olmalı ki abone ve izlenme gelsin.

Videoları Uzun Tutarak

Videolar uzun olursa izleyici daha fazla kalır ve 4000 saat izlenmeye daha fazla yaklaşmış olursunuz 🙂 

En Önemlisi: Kaliteli İçerik

Kaliteli içerik her zaman sizi başarıya götürür , abone getirir ve para kazandırır.Bu yüzden hem kaliteli ekipmanla çekim yapıp hem de ilgi çekici konular üzerine videolar yapmalısınız.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478