13 yaşında tecavüze uğradı

Edirne’nin keşan ilçesinden kan dondurucu bie haber geldi. 14 yaşında doğum yapan bir kız çocuğu doğurduğu kız çocuğunu çöpe attı. Koyteynırın çevresindeki evlerden birinde bu durumu şüpheli görüp konteynıra gelen bir komşu tarafından fark edilip polis ve sağlık ekiplerine haber verilerek durum ortaya çıktı.

İfadesi alınan 14 yaşındaki annenin, geçen sene yetiştirme yurdundan kaçıp metruk bir binaya sığındığını ve orada tecavüze uğradığını belirtmiş. Daha sonra annesi ve ablasıyla beraber yaşamaya başlamış. Bu anne olan 14 yasındaki ve 16 yaşındaki ablası devlet koruması altına alınmış.

Ülkemizde taciz ve tecavüz bu kadar artmışken, bir de bunun üstüne çocuk yaştaki kizların ve erkeklerin tecavüze uğramaları çok sık yaşanılan durum haline geldi. Nasıl bir sapkınlıktır bu. Şimdi diyebilirsiniz ki çocuk yaşta bir kişinin o saatlerde, metruk binalarda ne işi vardı diye sorulabilir. Ama o çocuğu o yetiştirme yurdundan kaçırtacak olay ne, madem annesi vardı da neden çocuğunu yanına almamış. Bu durumları bir kenarda tutalım. Yani sığınmak için girilmiş bir eve hele hele metruk bir evde tecavüze mi uğraması gerekiyordu bu kız. Kimse bu kızda suç aramasın metruk binaya girmiş diye, bu ülkede 2-3 yaşındaki bebekler tecavüze uğrarken sapıklar dışında suçlu aramayın. İnanın, o küçücük bedenler içinde mi “kuyruk salladı” diyeceksiniz.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478