Mart ayında izlenmesi gereken 3 mükemmel film!

2020 Mart ayında kesinlikle izlenmesi gerek 3 film derledim. Aralarında en iddialı bulduğum tek film var! Neden bu filme gidilmeli? Bu soruya cevap aramadan önce filmleri tanıyalım. Vizyon tarihlerine göre sırayla başlayalım!

1- 13 Mart: Bloodshot: Durdurulamaz Güç

İşte 2020 yılının en iddialı bulduğum filmi budur! Neden bu filme gidilmeli?

Bu zamana kadar gördüğünüz bütün süper kahramanları veya süper kötüleri unutun! Bu film hiç birine benzemiyor. Vin Diesel‘ın yorumunu kattığı ve güzel oyunculuğu ile süper kahraman serilerini size unutturacak efsane bir film! Peki bu filmin konusu nedir? Vin Diesel, bir çatışma sırasında ölen ve gizli bir teşkilatın nanoteknolojik aletler ile Vin Diesel yani canlandırdığı Ray Garrison karakteri bazı özel güçlere sahip olarak geri canlandırılır. Ama Ray bir savaş makinesi olmayacak ve karısının intikamını almaya adayacak kendisini. 

2- 13 Mart: Müstakbel Damat

Komedi tarzında aile sineması olan bu güzel filmin kadrosunda önemli oyuncular yer almakta. İlker Ayrık, Erdal Özyağcılar ve Hande Soral. 14 Şubat sevgililer gününde çıkmayı planlayan bu film 2019 Aralık ayında vizyon tarihini 13 Mart olarak değiştirdi. Peki bu filmin konusu nedir? Aniden evlilik kararı alan İlker Ayrık, sevdiği kızın babasına bu durumu anlatmaya çabasını ve bu sırada yaşadığı komik maceraları konu alıyor.

3- 13 Mart: Malazgirt 1071

Bu film konusu pek açıklanmasa da adından anlaşılacağı üzere 1071 yılında Türklerin anadoluya girmek için gösterdiği çaba ve savaşların sonucunda Türklerin anadoluya girişi sağlandı ve bu sayede bir çok Türk beylikleri anadoluya yayıldı. Kısaca böyle olan bir film ama eminim ki Özgür Bakar oyuncularıyla olsun kullanacağı kıyafet ve sahneler olsun bizi mest edecek. Bu filme’de gitmenizi tavsiye ederim.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478