Türkcell’den EBA kampanyası!

Türkcell’in EBA kampanyası nedir?

Türkcell’in öğrencilere özel hazırlamış olduğu ve EBA ortaklığı ile öğrencilerin ücretsiz eğitim alabilmesi için sunduğu internet kampanyasıdır. Peki ne kadar internet vermekte? 3gb  ücretsiz internet sunmaktaydı fakat COVID-19 sebebiyle okulları 15gün tatil eden MEB, 23 Mart’tan itibaren online eğitim verecek ve bu eğitim EBA üzerinden olacak. Bu sebepten Türkcell bu kampanyasını 3gb’tan 6gb’a çıkardı. Yani EBA’nın sitesinden veya mobil uygulaması üzerinden kullanabileceğiniz 6gb internet sunuyor buda Türkcell müşterisi olan öğrenciler için büyük bir fırsat.

Bu kampanyaya nasıl katılırım?

Bip üzerinden giriş yaparak EBA kanalını takip edip, 6gb aktif et yazan seçeneğe tıklıyoruz ve eğer koşulları sağlıyorsanız size 6gb 12 ay boyunca hattınıza aylık olarak 6gb yükleniyor. Peki 12 ay ücretsiz mi? Tabii ki evet ücretsiz. Fakat siz istediğiniz zaman bu üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Onu da aynı şekilde 6gb üyeliği sonlandır seçeneğine tıklayarak yapabilirsiniz. Peki bu şartlar neler?  Öncelikle Türkcell müşterisi olmanız lazım ve faturalı veya faturası bir hatta sahip olmasınız ancak data hatlar bu kampanyadan yararlanamıyor. Data kart dediğim Türkcell Vınn kullanıcılarının kullandıkları Data karttır.

Şahsi düşüncelerim ise gerçekte bu durumda 1 hafta boyunca online eğitim için hemde orada ki çeşitli ders videoları için öğrencileri büyük destek sağlayan bir kampanya olmuş. Temennim diğer operatörlerin de böyle kampanyalar yapması şart.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478