The Protector 4.Sezon Tarihi Belli Oldu Mu?

Netflix’in ilk Türk yapımı dizi olan The Protector ilgisi oldukça büyük. 4.Sezon Tarihi Belli Oldu Mu? Başka Sezonlar olacak mı? The Protector’un konusu nedir? The Protector 4.sezonu ile ilgili teorim nedir? Bugün sizlerle beraber bu sorulara cevap arayacağız..

4.Sezon Tarihi Belli Oldu Mu?

3.Sezon onayını aldığı sıra 4.Sezon onayını da almayı başardı Hakan: Muhafız. 14 Aralık 2018 yılından beridir yayınlanmaya başlayan var 3.Sezonu geçtiğimiz günlerde yayınlanan bu dizinin 4.sezonu merak konusu oldu. Henüz yayın tarihi bilinmiyor ancak 2021 yılını işaret ediyorlar. Tahminimce Ocak 2021 yılında yayınlanacak.

Başka Sezonlar olacak mı?

Hazar Ergüçlü’nün yaptığı bir sokak röportajında, 4.sezonun çekimlerinin bittiğini ve yeni bir sezonun olacağını henüz olmayacağını kesin bir dille söyledi. Final sezonu olacağı düşünülmekte 4.sezonun.

The Protector’un konusu nedir?

Çağtay Ulusoy ve Hazar Ergüçlü’nün başrollerini paylaştığı güzel bir bilimkurgu, fantastik, aksiyon ve süperkahraman dizisidir. Çağtay Ulusoy’un canlandırmış olduğu Hakan karakteri İstanbul için seçilmiş son muhafızdır. Ataları 1459 yılından beri muhafızlığı yürütmüş ve ölümsüzlere karşı savaşmış ve onları avlamıştır. Hakan’ın sahip olduğu tılsımlı silahlar ile ölümsüzleri avlamak onun kaderinde yazılıdır. Hakan’ın babasını öldüren ölümsüz bir kişi kalmış ve Hakan’ın sayesinde diğer 6 ölümsüzü canlandırmıştır. Hakan’ında bu ölümsüzleri en baştan avlayıp en güçlüsü olan Vezir’e karşı koyduğu mücadeleyi anlatıyor. Peki Hakan İstanbul’u kurtarabilecek mi? Bunu isterseniz teorimi okuyarak başlayabilirsiniz.

The Protector 4.sezonu ile ilgili teorim nedir?

Hakan son bölümde Vezir’in tüm İstanbul’u etkisine almasıyla Hakan’ın denize atlayarak ve boğulmasıyla bitmişti. Gözlerini açtığında ise Harun olarak uyandı ve denizin içinde çıkarken Vezir’in ona aşk dolu yaklaşımıyla karşılaşınca büyük şoka uğradı ve dizinin 3.sezonu böyle bitti. Peki 4.sezonda neler olacak? Öncelikle Harun bedenine nasıl girdiğini bir kaç bölüm idrak edemeyecek fakat sonra aslında atalarının anasına girmekten çok öteye gidip İstanbul’un sonunun gelmemesi için atalarından biri olan Harun’un bedenine girdi aslında Harun’un yapmış olduğu hatayı önlemek için girdiğini düşünüyorum yani söyle olacak. Harun Vezir’i öldürmesine engel olacak yani Vezir’i yanına çekmiş olacak ve Vezir sonsuza dek Muhafızdan yana olacak ve diğer ölümsüzleri 1460 yılında avlamaya başlayacak. Peki Hakan günümüze dönmeyecek mi? Tabii ki dönecek işte final böyle olacak. Harun’un yaptığı hatayı telafi ederek bütün ölümsüzleri avladıktan sonra Hakan, geri günümüze çekilecek ve bedenine dönecek fakat bu sefer hiç bir şey yaşanmamış olacak. Kendisi Muhafız soyunu bitirmiş olup geri döndüğünde kimseyle tanışmamış olacak ve annesi, babası hatta kardeşleri hayatta olacak. Belki filmin sonuna doğru Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Zeynep’i görerek onla tanışmaya çalışacak. Benim teorim böyle nasıl olur bilemiyorum ama en azından bir kısmının gerçekleşme ihtimali çok yüksek. İyi seyirler.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478