Karantinada olmak.

  1. Karantinada İken Evde Neler Yapılabilir?

Karantinada iken evde öncelikle bol bol kitap okumaya vaktimiz olacaktır o nedenle kitap okumaya bolca vakit ayırabiliriz. Kitap okurken zamanının geçtiğini de anlayamayacağınız için bu sizin için güzel bir avantaj olacaktır. Daha sonra evde yapılabilecekler listesine film ekleyebilirsiniz. Sevdiğiniz tarzdaki izleyebilir veya izlemek istediğiniz, merak ettiğiniz filmleri rahatlıkla izletecek vakit geçirebilirsiniz. Biraz çerez ve içecek hazırlayıp en sevdiğiniz filmi açıp izlemek size çok iyi gelecek ve iyi hissettirecektir. Bunu yapmayı yine isteyip, bol bol tekrarlamak gelecek içinizden ve daha çok yapmaya başlayacaksınız.

Eğer evli iseniz ve de çocuğunuz veya çocuklarınız var ise bu da çocuklarınız ile bolca ve de kaliteli bir zaman geçirmeniz için yine bir avantaj olacaktır. Çocuklar için de ebeveynleri ile vakit geçirmek onlara çok iyi gelecek ve güzel hissettirecektir. Onlarla oyun oynamak bile onları mutlu etmeye, sevindirmeye yetecektir. Çocukları mutlu etmek bu kadar kolay iken onları ilgisiz bırakmamaya özen göstermeliyiz. Aile ile zaman geçirmek her zaman için bir moral ve bir motivasyon kaynağıdır.

Karantinada Dışarı Çıkmak? 

İşlerinizi evden yürütebiliyorsanız gerçekten şanslısınız. Böyle karantina gibi bir durumda bu gerçekten harika bir şeydir. Evden çıkmayarak hem kendinizi hem de evdeki insanların sağlığına bir tehdit oluşturmuyorsunuz. Alışverişe gelince artık her şeyi internetten almak çok kolay olduğu için bunu dert etmeye hiç ama hiç gerek kalmıyor. Eskisi gibi dışarı çıkıp da yorulmaya hiç gerek kalmadı. Her şey elimizin altında ve bir tuşa bakıyor. O yüzden bu da en büyük avantajlardan biridir, evden çıkmadan bütün ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek.. Eğer böyle bir avantajımız olmasaydı bu gibi zamanlarda yaşayacağımız en büyük zorluk büyük ihtimalle bu olacak idi.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478