Annelere alınabilecek hediyeler

Öncelikle biricik annelerimiz… Hakları hiçbir zaman ödenmez. Bizi hayata getiren, bizi hayata hazırlayan yegâne kişi. Onlara ne kadar teşekkür etsek az. Yeri geliyor doğum gününde, özel günlerinde veya içimizden geldiği için hediye almak isteriz. Hazır anneler günü de yaklaşıyorken, sizlere anneler gününde alınabilecek hediyeler hakkında bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Tabi böylesine bir varlığı tek günde sığdırmak olmaz tabi. Ama gelin bakalım, neler hediye edilebilirmiş.

Eğer anneniz, takıya, süse, dış görünüşe önem veriyorsa bu alanda hediyeler seçebilirsiniz. Mesela kolyesiz asla dışarı çıkmaz veya saat takıntısı vardır, çeşit çeşit saati vardır güneş gözlüğü filan. Böyle bir hediye alabilirsiniz. Takıntısı olduğu bir şey varsa onun üzerinden yürüyebilirsiniz. Uzun zamandır gitmek istediği tatile rezervasyon yaptırabilir, görmek istediği şehir varsa bir tur rezervasyonu veya kendi aracınızla gidebilirsiniz o şehri gezmeye. İlla alacak bir şey bulamıyorsanız bir hediye çeki verebilir veyahut altın alabilirsiniz. Eğer çiçeklerle uğraşmayı seviyorsa, toprakla uğraşmayı seviyorsa, balkonuna veya evin herhangi bir köşesine koyabileceği bir canlı çiçek alabilirsiniz. Hele hele yapmak istediği bir şey varsa (balkonu bir çiçek bahçesine çevirmek, bir albüm vs tarzı sevebileceği, manevi değerinin olabileceği şeyler) onları yaparak annenizi sevindirebilirsiniz. Gerçi annenizi siz daha iyi tanırsınız, nelerden hoşlandığını, neleri sevdiğini, nelere ihtiyaç duyduğunu… zevkini ve kişiliğini bilen sizsiniz.

Genelde anneler, evde eksik birşeyleri varsa hediye olarak onları aldırır. Bu yeri gelir bir mikser olur, yeri gelir blender seti, yeri gelir tost makinesi, saksı vesaire şeyler. Üst baş bir şey aldığımızda da ya ne gerek vardı diyerek saklayıp özel günlerde, bayramda seyranda giyerler ya da geri iade ettirirler. Çoğu anne yokluk gördüğünden dolayı para harcamamamızı, kendi ihtiyaçlarımızı görmemizi ister. Onlar sevindikten sonra verilen her hediyenin değeri vardır.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478