HEM DE ÜCRETSİZ!

Arkadaşlar aklınıza gelecek bir çok şeyi hatta her şeyi barındıran Google bunda da imdadınıza yetişiyor. Arkadaşlar karatina günlerinde evde boş boş oturmaktansa böyle ücretsiz içeriklerden faydanabilirsiniz. Hem de ÜCRETSİZ. Üstüne bir de SERTİFİKA alarak. 🙂

Google Dijital Atölye 26 derslik bir eğitime tabi tutuyor bizi. Bunlar sayesinde :

Kendi online işletmemi kurarken nasıl bir plan oluştururum?

Kendi işletmemi nasıl kurarım?

İşletmemin nasıl daha iyi olmasını sağlarım?

İşletmemin reklamını yaparken nasıl içerikler kullanmalıyım, nelere dikkat etmeliyim?

Gibi ya da benzer ve daha bir sürü bir sürü soruların cevaplarını 26 derslik eğitimde çok rahat alabilirsiniz. Dersler bittikten sonra ise sizi ve gördüğünüz eğitimi verimli alıp almadığınızı ölçmek adına bir final sınavına tabii tutuyorlar.

Sınavı geçemedim 😱 yoksa sertifika alamayacak mıyım?

Tabi ki hayır!

Eğer sınavı geçemediyseniz bir süre sonra tekrar bu sınava girerek SERTİFİKANIZI ALABİLİSİNİZ. 

Bilgi edinmek ve kendinize bir şey katmak adına harika bir yöntem derim. Bu arada SERTİFİKAMI ALDIM 🙂 DARISI BAŞINIZA. 

Online işletme kurmak, reklamını düzgün bir şekilde yapmak, daha fazla müşteriye nasıl erişebileceğinizi öğrenmek gibi tüm stratejiler sizi bekliyor. E hadi daha ne duruyorsunuz. Koşun çabuk gidip alın şu sertifikanızı. Yapmanız gereken sadece Google Arama motoruna dijital atölye terimlerini aratarak karşınıza çıkan menüden sertifikasyon bölümüne tıklamak. Gerisi de dersi dinlemenize kalmış. Dersi kaynatanın kafasını kırarım ona göre.

Şaka bir yana da bir de ciddi fırça atayım. Gerçekten ben de aldım şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar. Hiç bir şey yapmanıza gerek yok. Bir kaç kişiye eğitim konusunda yardımcı olursan bir şeyler öğrenmesine vesile olursan ne mutlu bana o zaman. Ülkemizde yaşayan insanların bu tarz içeriklere daha çok önem vermesini gerekiyor kesinlikle. Kimse bize durduğumuz yerde bilgi öğretmiyor ücretsiz olarak. Gereksiz gereksiz videolar yerine bu tarz içerikler çok çok daha güzel olur ve çok çok diğer katar ülkemize, bize. Hadi bakalım çok konuştum. İlgide artış olursa bununla ilgili isterseniz daha çok yazı yazabilirim. Hepiniz seviliyorsunuz canlar 😘. Hepiniz evde kalın, sağlıklı kalın,sağlıkla kalın inşallah.

  • Site İçi Yorumlar
Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478